Bionlift Otomatik İskele Sistemleri Tercih sebebi

Kolay kurulum, zor şartlara kolay uyum sağlayabilen, bakım maliyeti düşük olan otomatik iskele sistemleri Bionlift tecrübesi ve kalitesi ile üretilmektedir.

Bionlift Otomatik iskele sistemleri bina, gökdelen, köprü, tershanelerde dahi çalışma koşullarını daha verimli, daha güvenlikli, daha sağlam, daha sağlıklı hale getirir.

otomatik iskeleler İş yapabilme kabiliyetinizi %60-%80 ileriye götürmektedir. Yüksek katlı ve/veya zor binalarda bile yaklaşık 2 saatlik kolay kurulumu ile otomatik iskeller klasik iskele sistemlerine göre tercih sebebidir.İnşaat ve yapı sektöründe zamanın etkin kullanılamsı çok önemlidir, bu notkada Bionlift Otomatik istekel sistemleri en pratik çözümdür. Personelinizin kullanım esnasında kendini güvende hissedebileceği otomatik iskele sistemi aynı zamanda yüklerinizi de taşımak için sizin şantiye alanınızdaki en başarılı ekipmanınız olacaktır. Yükünüzün hasarsız ve güvenli taşınmasında ( kalıplarınızı, kapı ve pencerelerinizi, mobilyalarınızı, camlarınızı, çatı malzemelerinizi, fayans ve mermerlerinizi, boya ve mantolama malzemelerinizi taşımada ve uygulamada )en ucuz maliyetle kullanabileceğiniz ve işinizi kolaylaştıracak bu sistem ile personelinizi yük taşıma derdinden kurtararak işletmenize katma değer fırsatı sunulmaktadır.